| Eu_8005 a întrebat:

Ce filme interesante imi recomandati? de dragoste sau comediitonguebig grin

3 răspunsuri:
| rainbowii a răspuns:

Heii

| Eu_8005 explică (pentru rainbowii):

Ce e?

| rainbowii a răspuns (pentru Eu_8005):

Scuze.eu am scris dar nu imi aparea...deci poti sa te uiti la the rum diary,abduction,new year's eve,carnage,jack and jill,just go with it,happy happy, tower heist,we bought a zoo,the joneses,primos, midnight in paris, when in rome, what's your number, friends with benefits, horrible bosses, the change-up. si cam atat stiu. sper ca te-am ajutat. funda?