| SamsungCorbyy a întrebat:

Buna ce gen de filme va plac? si ce filme preferate aveti:? si de ce va uitati la >ele:?

3 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

1 horror
2 AVP
3 suspans

| lolyanna a răspuns:

Mie una imi plac filmele de aventura pentru ca tot timpu stai cu sufletul la gura si te intrebi ce o sa se mai intample...dar si comediile is desul de dragutebig grin Filmul meu preferat este piratii din caribe... imi place si actiunea din film dar actorii is geniali mai ales jonny depp pentru ca mie mi se pare mortal si ii ff amuzant laughing

| iulikutzapisicutza a răspuns:

Mie imi plack filmele turcesti in special dar si cele romantice M-am uitat la Stapana iiniimii de pe Kanal D la toate episoadele Azi s-au terminat. Mie mi se par frumoase pentru ca ai foarte multe emotii la unele intamplari si chiar seamana cu viata reala poate si ie mi se poate iuntampla acelasi viitor k alui gullu din stapana inimii pup nu vreau sa imi dai funda pe k iti zic eu uh dai fundita la cine consideri pa pup ♥♥♥