| Morphix a întrebat:

Ce filme preferate aveti(inclusiv seriale)? Si de ce va plac

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Imi plac foarte mult filmele de groaza gen:creep...chucky...death on demand...imi place genul acesta de filme mai ales cand stau linistita si mananc floricele vine suspansul ala si...pac imi sar floricelele in sus rolling on the floor

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Odissea, Troia, 300, Regele Scorpion sau A Bridge Too Far, The Longest Day, The Final Battle(ultimele sunt o trilogie dedicate celui de-al doilea razboi mondial)

| marsy a răspuns:

Awake love struck
imi place mult. e drama. sh e din viata

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Filmul viata mea e original :-p

| matchpoint a răspuns:

A walk to remember - l-am vazut de o mie de ori, stiu fiecare replica din film si daca l-as mai vedea de o mie de ori tot nu m-as satura.