| andruttaa a întrebat:

Buna ce greutate trebuie sa am la 1.60.Eu am 49 kg.

Răspuns Câştigător
| BlueLifeOfficial a răspuns:

Eu zic ca e foarte bine asa cum esti...dar uite aici un site unde iti poti calcula greutatea ideala in functie de inaltime. E obligatoriu sa zici ca ai 18 ani ca altfel nu iti poate da raspunsul.
http://www.calcule.ro/......tutie.aspx
Daca nu te descurci imi zici, dar pentru orice eventualitate am facut eu pentru tine si zice ca greutatea ta ideala ar fi 55.62 kg.
Sper ca te-am ajutat!

Fndita?

| stefanvalentin a răspuns (pentru BlueLifeOfficial):

Mie imi zice ca ar fi trebuit sa am 67 si eu am 59 straight face

4 răspunsuri:
| Adelyna987 a răspuns:

Din cate am auzit eu daca ai 1.60 ar trebui sa ai 50kg deci esti perfecta la inaltimea ta la TV zicea ca, cati metri ai si scazi din ei 10 kg

| stefanvalentin a răspuns:

E perfecta happy.

| Ghita_Loredana_1993 a răspuns:

Buna eu am inaltimea 1.65 si greutatea 51