| BBelivee a întrebat:

ce inaltime vi se pare ideala intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
| Just4FunHD a răspuns:

Inaltimea ideala pentru o fata ii sa ajunga cu capul la pieptul baiatului :X. Ce frumos e cand sta cu capul pe pieptul tau si se simte protejata

Cineva sa ma trezeasca happy

3 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Nu, cred ca conteaza inaltimeawinking

| DEBrown a răspuns:

Inaltimea este un factor foarte mic care influenteaza o relatie. Alte aspecte sunt mult mai importante. Dar ca sa iti raspund la intrebare, inaltimea ideala ar fi baiatul mai mare cu cativa cm ca fata happy

| oana_4978 a răspuns:

Asta e copilarie...relatia ideala nu are de aface cu inaltimea iubirea nu are limite...