| BBelivee a întrebat:

Ce diferenta de inaltime vi se pare ideala intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
| mistakeofyourlife a răspuns:

Bun presupun ca majoritatea iti vor raspunde ca nu conteaza inaltimea intr-o relatie si au dreptate intr-un fel. Totusi pot spune ca inaltimea depinde si de preferintele fiecaruia(mie de exemplu imi plac baietii mai inalti decat mine cu maxim 30 cm).So...aici nu conteaza decat parerea ta.

4 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Atat cat este nevoie pentru atunci cand privesti un cuplu, sa observi armonia dintre cei doi.Nu e un lucru batut in cuie.

| justmeesb a răspuns:

Nu exista asa ceva! nu trebuie sa fie o difirenta standard, chiar deloc! altele sunt importante!

| anaisu a răspuns:

Nu exista diferenta in inaltime dar sincer mie imi plac baieti mai inlti camn :d

| ares_5782 a răspuns:

Diferenta de inaltime conteaza chiar foarte mult. o diferenta mai mare de 12-15 cm sau mai mult mai mult face ca perechea respectiva sa apara ridicola ca Stan si Bran.