| Ţiiţţţu a întrebat:

Buna ce inseamna cand cineva iti da "ban" pe facebook? te blocheaza, sau nu le mai poti da like`uri la poze? Ma refer in cazul paginilor, comunitatilor..Ms mult:*

Răspuns Câştigător
| NeedYouNow a răspuns:

Numai Admini dau Ban, Ban inseamna ca ii se blocheaza contul. Deci daca iei ban nu mai poti intra pe cont, deloc, nu mai poti modifica nimic, dar Ban iei numai cand incalci regulile, dar banul e pe o perioada limitata sau nelimitata, pentru spam poti primi ban 1 zii sau pentru hacking poti primi ban pe IP adica nu mai poti intra de pe acel pc sau primesti bani 10 -20 de ani

1 răspuns:
| ToOmYOfficial96 a răspuns:

Daca ai contul banat pe facebook te blocheaza dar poate fi un "ban" pentru cateva ore, zile, luni Sau poate fi "Ban" permanent!