| Farcas_Paul_1990 a întrebat:

POTI FACE BANI cu ajutorul paginilor de Facebook cu multe like-uri?
banuiesc ca nu e ca youtubul cu vizualizarile, atunci de ce cersesc likeuri paginile, la ce bun?

2 răspunsuri:
| 1231242 a răspuns:

Ba,sa fiu sincer si eu ma intreb acelasi lucru, din cate stiu like-urile sunt inutile la poze, comm-uri, etc. in legatura cu paginile chair as vrea sa aflu.Parerea mea este ca daca o pagina are multe like-uri ar fi mai de incredere sau mai credibila.

| Farcas_Paul_1990 explică (pentru 1231242):

Nici eu nu vad rostul like-urilor...