| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand o fata mai mare, din a 8-a si mai "populara" incearca sa iti puna piedica?

Răspuns Câştigător
| Bittersweet_8364 a răspuns:

1.Ca e proasta
2.Profita de faptul ca tu esti mai mica ca ea deoarece domnisoara este o lasa de felul ei
3.Crede ca este mai smechera si ca atrage atentia cand de fapt ea e aia penibila
4. Poate se simte amenintata de tine

Iti recomand sa nu ii arati ca iti este frica de ea dar so lasi in plata domnului. Daca nu te lasa in pace oricat de paracioasa ai parea cel mai bine e sa anunti directorul ca se ia de tine degeaba iar daca directorul nu face nimic, ei bine cheama pe cineva, o sora, un frate so ciufuleasca un pic poate ii trece.

PS: daca esti din constanta ma ofer eu cu placere:*

11 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Se crede mare si tare
daca pune unui baiat inseamna ca:dk tipu e dragutel ii place de el, daca e uratel isi bate joc.
dk pune unei fete:o considera inferioara si din nou isi bate joc de ea, vrea sa o faca de ras in fata prietenilor.

| Vizitiul a răspuns:

Doreste sa te-mpiedice pentru a te lovi la cap si a te trezi din vis.

| LostInDreams a răspuns:

Nu te lasa fraierita de ea.Probabil ca degeaba e mare, ca o fi inapoiatahappy. Nu te amesteca cu ea, probabil ca a fost un accident sau daca a facut-o intentionat are ceva cu tine, poti sa o intrebi ce are de impartit cu tine ca sa stii si tu ce are cu tine.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Ca,. poate incearca sa isi bata joc de tine.si sa se faca interesanta, sa fie in centrul atentiei. thinking

| paramore a răspuns:

E nesimtita si are ciuda pe tine, probabil u esti mai draguta ca eahee hee

| Buburuzza a răspuns:

Ignoro.batting eyelashes Rautatea de scorpie din ea va iesi la iveala oh go on`.
:*

| AlexBitza a răspuns:

Ca isi bate joc de tine si se crede smechera( fetele astea sunt niste cretine).

| Elena_4068 a răspuns:

Nu te suporta.Nu-i greu de inteles cei populari cu ei, restul gunoi cei care risipesc aerul.Asta-i viata.

| SaMoriTu a răspuns:

Ishi bate joc de tine
sau nu te place
sauuu
a facut`o la intamplare si se crede f smechera

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca esti fatalau.
Glm.Ca e ea smechera(cica)

| TuPentruTpu a răspuns:

1. Ca e o pitzipoanca...laughing
2. Ca se crede smechera si isi bate joc de tine...straight face