| IonutBosul23 a întrebat:

O fata de la scoala cred ca ma place, tot incearca sa imi puna piedica, imi da palme usor peste cap si se tot impinge in mine. Oare ma place?

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca te place...intreab-o

| swagMeOutBitch a răspuns:

Vai dar cum ti-ai dat seama? tot timpul cand o fata iti pune piedica si iti da palme dupa cap e morta dupa tine Tu nu stiai? Asteapta sa mai cresti IonutBosul23 si vei intelege tu cu adevarat cand cineva te place

| mimiwewem a răspuns:

Te place! Fă primul pas!

| h3r a răspuns:

Te maltratează straight face, tu nu vezi?

| h3r a răspuns:

Da, s-a întors lumea cu curul în sus.

| greyhound a răspuns:

Ori te place ori nu te sufera. Din doua, sigur e una

| LolitaLempicka a răspuns (pentru greyhound):

Cred ca varianta a doua rolling on the floor

| Wihox a răspuns:

laughing si eu am injurat niste baieti de la baschet si mi-au dat pumni si palme. Cred ca si ei ma plac.

| tenutza a răspuns:

Nu neaparat, stai si tu de vorba cu ea...

| rebekuta2000 a răspuns:

Depinde ce clasa esti? si mie imi face asa un baiat dar nu are nici o legatura cu mine. deci eu cred ca nu........parerea ta conteazalaughing

| bobo450 a răspuns:

Eiiiii, ciuciu. Is glume copilaresti. Tu nai baieti care necajesc fete in clasa? Si eu am o colega asemanatoare dar nu e din dragoste. Cel putin asta cred eu!

| ArQ12567 a răspuns:

Cred ca fata vrea ceva actiune!

| sukableasuka a răspuns:

O fata te iunjunghie atunci cand te iubeste happy

| ruxx95 a răspuns:

Poate incearca se bage in seama cu tine. Vorbeste cu ea mai des si iti vei da seama daca chiar te place