| FanOfPostMalone a întrebat:

Ce înseamnă când un băiat îmi zice ca ii ridic mingea la fileu?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Aceasta expresie se foloseste de regula, la glume, atunci cand a zis ceva si trebuie sa ii dai replica.

Probabil se refera la faptul ca tu faci sau zici anumite lucruri si el trebuie sa "joace" si sa faca la fel.

| Catrice a răspuns:

Ca i-o scolihee hee

| DoarBogdan a răspuns (pentru Catrice):

Aoleu, dar direct la aceste lucruri? thinking

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Unii nu are bun simt thinking

| aXy99 a răspuns (pentru Catrice):

Ce?

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Catrice):

Aia e când se ridică podul. Sau soldatul e la datorie.

| siriusblack98 a răspuns:

Ca are replici proaste de agatat si atata il duce capul.

| ShaOfHatred a răspuns:

Adică îi oferi totul pe tavă. Sau tu ai făcut aproape tot și el mai trebuie să facă pasul important.
Probabil i-ai dat deja de înțeles anumite lucruri și el nu o trebuit să depună efort pentru asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca joci bine voleiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că vrea să te învețe volei. laughing

| Madalina1837 a răspuns:

Cred ca esti bunălaughing dar el nu are replici mai inteligente?‍♀️

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Madalina1837):

Poate omul voia o provocare și i-a spus ca s-o mai calmeze rolling on the floor

| Madalina1837 a răspuns (pentru ShaOfHatred):

laughing