| anonim_4396 a întrebat:

Buna ce inseamna cand un fost coleg pune pe altcineva sa ma sune si sa imi zica acea persoana ca ii place mult de mine si ca sa fiu prietena lui...deci mai pe scurt fostul coleg de liceu ii placea de mine insa nu intra niciodata cu mine in seama vorbea doar de la distanta si ma sacaia zilnik. iar acum m-am mutat la alt liceu dar in alt judet. el e mai mare ca mine cu 2 ani si dadea de inteles ca ma place insa parca era timid sa vb cu mine personal.si culmea e ca de cand a venit el in clasa aceea a fost singurul care mi-a atras atentia in mod deosebit insa niciodata nu am putut avea o discutie simpla. el nu e genul timid e chiar golanas insa nu inteleg oare ii placea de mine sau glumea si chiar cand eram in clasa cu el primeam telefoane cu nr privat sa ma intrebe ce fac si era vocea lui insa ii inchideam. odata el m-a apelat cu nr privat de vreo 25 de ori si i-am raspuns si dup aceea am inchis. voi ce parere aveti despre el?

Răspuns Câştigător
| pinkpanther395 a răspuns:

Cred ca te place si ca e timid.sau nu e sigur ca si tu il placi