| teiubescsiastae a întrebat:

ce inseamna daca visezi fostul prieten (iar in vis visez ca ma impac cu el )? dar eu nu mai simt nimic pentru el. dau funda :*

Răspuns Câştigător
| LittleDrop a răspuns:

Visele vin din subconstient. De obicei visezi ceea ce vrei sa se intample. Dar daca zici ca nu mai simti nimic pentru el, nu lua in seama visul. Oricum nu prea e bine sa bagi in seama visele. happy

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu inseamna nimic visul, daca in vis iti cere sa te impaci cu el aia nu inseamna ca s in realitate vrea acest lucru

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Ca te gandeai la el cand ai adormit.
Visele sunt ganduri necontrolate.
Te pup

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ca te gandesti la el.

| Luchius a răspuns:

Ca te gandesti la alternativa asta sau ca ai vise ciudatelaughing Nu te lua dupa semnificatia viselor.cel putin nu la astea banale.