| Emma a întrebat:

De cateva zile il visez pe fostul meu prieten. ce inseamna asta?straight face

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Probabil iti doresti sa retraiesti unele momente alaturi de el.

| Lora a răspuns:

Un vis romantic in care apare si fostul iubit inseamna dezamagire sexuala.

| Ioana_4525 a răspuns:

Ca inca mai tii la el. Si ca nu il poti uita asa usor.

| Dan_1293 a răspuns:

Salut, e din cauza ca te gindesti mult la el...si ai dori sa mai continui...sau din cauza ca te-a ranit.

| Onny91 a răspuns:

Inseamna ca te gandesti la el inainte sa adormiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că te gândeşti prea mult la el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De multe ori visele nu au o semnificatie anume(ele nefiind decat gandurile noastre din timpul somnului), iar atunci cand au, este una cat se poate de logica.In cazul de fata inseamna fie ca ti-e dor de el si/sau inca nu poti accepta despartirea, fie ti-a zburat gandul la el, aiurea in timpul somnuluiwinking.

| Biiiiiia_4028 a răspuns:

Asta inseamna ca inca il mai iubest putin si ca ai ceva sentimente dar daca te-a ranit incearca sa nu mai stai cu gandul la el :*