| sorinamerina a întrebat:

Bună, ce intrebari as putea pune consileriului meu scolar, de exemplu sa il intreb cum pot invata mai bine? Dar va rog, ajutati-mă sa imi dati mult mai multe idei! Adica astea vreau sa le intreb pana ma obisnuiesc mai mult, multumesc.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, consilierului tau scolar trebuie sa-i spui ce probleme ai tu, ce te framanta, ce te necajeste, ce temeri ai, si consilierul o sa-ti dea sfaturi in functie de comportamnetul si personalitatea ta.

| dullcat a răspuns:

Buna.Tehnici despre cum sa inveti mai eficient gasesti pe net, eu as pune alte intrebari mai importante.