| IRanOutOfNames a întrebat:

Ce laptopuri de calitate stiti/aveti si sunteti multumiti? Sa fie pana in 20 milioane.

Răspuns Câştigător
| Rebecaaaa a răspuns:

Si eu am tot laptop de la Asus. L-am cumparat de pe internet. Gasisem tot felul de oferte. De exemplu laptopul costa normal 27 de mil si la oferta l-am luat cu 21 jumate...Ar fi bine sa te uiti pe internet. Cauta oferte. Cele mai convenabile oferte le gasesti de Craciun sau de Paste. Adica atunci sunt oferte foarte bune la laptopuri foarte bune. Presupun ca vrei ceva de calitate.

3 răspunsuri:
| larysutza99 a răspuns:

Eu am Asus. Una sunt multumita. L-am luat din Oradea, din Flanco si era cam 21-22 de milioane + geanta, mouse, stick etc. Cam cu tot ce trebuie am ajuns in 25 de milioane. Eu zic ca e bine si esti foarte bun :* iti recomand. Dar daca mai vrei laptopuri de calitate poti sa-ti iei Sony Vaio happy E bun... Funda?big grin

| dragoshalexandru a răspuns:

Sincer eu am un laptop Asus. si merge destul de bine. Chiar are multe inbunatatiri ..Si m'a costat 1.500 de lei de la Flanco. E foarte bun. Acum e alegerea ta.winking.

| shnowmen a răspuns:

Un Acer de 2000 de lei e numai bun pentru orice fel de necesitate.