| Hieer a întrebat:

Buna,

Ce macheta as putea face pentru Ziua Internationala a Limbilor
?
DAU FUNDA! URGENT!

1 răspuns:
| Flammachiu a răspuns:

Pai ceva cu steaguri, cheia sol, o doamna care are de ex ceva la umar cu canada si sa dea mana cu unu care are cu rusia rolling on the floor nu stiu depinde ce fel de macheta e 3D 2D, ai putea arunca niste porumbei care inseamna pace si arata bine si e ceva in + acolo poate arunci un soare sau ceva sa arate ca e zi si gata le dai titlu pe fata Ziua Internationala a Limbilor laughing ai putea face iar chestia cu omuleti si steagu sa stea pe podium si sa fie un cheat box deasupra lor si sa fie o propozitie scrisa in limba lor (google translate e bun aici) si da scuze sunt dezordonat la scris am dat idei hf tongue sper ca te ajuta cu ceva