| anonim_4396 a întrebat:

Ce magazine cunoasteti cu telefoane, laptop-uri etc. gen : media galaxy, altex

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,

Emag e cea mai bună firmă de acest gen, din punctul meu de vedere. Comanda se face instant, iar produsul îți vine acasă a doua zi (dacă ai reprezentață în oraș), sau peste două zile. Serviciile sunt excelente, prețuri ok, promptitudine, tot ce vrei.

| FuckSchool a răspuns:

Paii : altex, flanco, domo, eMAG. Cam atatea imi vin in minte acum.

| AcHollism a răspuns:

Cel.ro,emag,Techstore.

| anonim_4396 explică (pentru AcHollism):

Cautam magazine nu site-uri online

| AcHollism a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci in afara de eMag si alea care le-ai mentionat tu nu exist care sa aiba depozit.
Bafta ^^