| Ziiziii a întrebat:

Ce mai faceti?:* Deci,am un telefon de la Orange Atlanta, si mereu cand fac poza are sunetul acela "click" laughing sau cum o fi big grin.Am incercat multe modalitati, dar nu o pot pune pe silentios sad. Cine stie ce pot face sa nu mai sune? Dau fundita!♥

1 răspuns:
| NicVal74 a răspuns:

Buna! Raspunsul e in felul urmator, apesi pe butonul lateral telefonului ala de dedesubtul mufei care bagi la incarcat, apesi pe el te duci cu partea metalica la cadranul pentru poze apesi optiuni si te duci tot cu partea metalica inspre dreapta la sunet opturator si schimbi de acolo! asta e tot succes!