| Ziiziii a întrebat:

Ce mai faceti?:* Deci, am un telefon de la Orange Atlanta, si mereu cand fac poza are sunetul acela "click" laughing sau cum o fibatting eyelashes Am incercat multe modalitati, dar nu o pot pune pe silentios sad Cine stie ce pot face sa nu mai sune?

2 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Singura metoda e sa schimbi pe silentios cand vrei sa faci poze apoi sa scoti, si eu am un LG si ma confrunt cu aceeasi problema.

| Ziiziii explică (pentru ionuutzuu):

Nu se poate sad... Mereu il am, ba pe silentios, ba pe vibratii... Dar tot suna sigh.