| PinkSugar a întrebat:

Buna ce mai faceti TPU? am o intrebare cum sa imi mai prind parul la scoala in afara de ( coada, impletit nu-mi place )? pentru cele mai multe poze si raspunsuri dau >>fundita

3 răspunsuri:
| Mewy a răspuns:

Incearca 2 codite in spatele urechilo prinse mai de jos...si elasticul sa nu fie foarte strans, ceva mai lasat. Poti sa te trezesti mai devreme si sa iti faci parul cu ondolatorul sau placa.
Daca nu-ti place iti poti lasa parul despletit si sa impletesti o suvita subtire in fata. Daca ai breton il poti prinde cu o agrafa(stii adica il intori in crestetul capului.) Sau poti sa il prinzi cu o clema la spate.
Mai sunt si niste bilute care au o gaura si pe aclo bagi suvite de par.
Poti incerca si o coada intr-o parte.
sper ca te-am ajutat:* funda?

| Leaflets a răspuns:

Nu te-am vazut niciodata. Nu stiu formatul fetei tale, dar majoritatea colegelor (din scoala) isi fac o codita "Spic" si arata elegant, in acelasi timp au un look "fabulos" happy