| AlleSss a întrebat:

Cum imi mai pot face si eu parul la scoala? In afara de impletit si in coada+desprins.

Răspuns Câştigător
| Bubulutsaa a răspuns:

Poi poti sa-ti faci un coc in varful capului,sa ti-l faci cu placa,o coada intr-o parte,o coada impletita,ti-l lasi desfacut si pui un fes sau o bereta in combinatie cu un palton si un fuldar dar si cizme lungi love struck, ce spui daca iti faci parul cu placa si dupa o coada mare?(e traznet),ti-l ondulezi si iti pui o bentita,solz de peste,coada spic, o fundita, iti impletesti o codita din breton... sper ca te-am ajutat!
Funda? :d?

10 răspunsuri:
| ßiααα a răspuns:

Paai`. Depinde de par si de forma capului, daca iti sta bine ti`l poti intinde, sau sa iti faci bucle cu placa.Dar iti poti face un coc de balerina cu o pamblica draguta pe langa el, iar daca ai breton sa lasi si bretonul, ar` sta foarte dragut ^_^, iti poti face impletitura, o coada prinsa ceva mai sus, 2 codite in jos, Depinde de imaginatie:*

| claudiu11re a răspuns:

Intindetil cu placa adica intins asa...o sa iti stea super...

| AlleSss explică:

Am parul medium si ondulat+cam aspru

| xXkenzorXx a răspuns:

Eu sunt baiat si habar n-am!

| AlexaSiAtat3 a răspuns:

In primul rand trebuie sa fie o coafura decenta, deoarece e scoala.Eu ti-as recomanda sa-ti lasi parul desprins, iar in mijloc sa ai o coada.O sa fie tare!

| ALYNAMARYA a răspuns:

Pai il poti face cu ondulatorul sau poti sa te dai cu spuma... sau iti poti face coc.

Răspuns utilizator avertizat
| AncaaAnnca a răspuns:

Poti sa-ti faci o coada intr-o parte dar asta nu conteaza! Daca iti pui o clama mai discreta sau o bentita colorata vei arata foarte bine! Nu iti i-a mult asta si o sa arati super bine! Sau incearca o coafura noua! Poate daca n-ai breton, fa-ti! Cam asta ar fi!