| maryy a întrebat:

Ce masina detineti? Si ce tip v-ar place sa va cumparati?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Opel vectra, as vrea sa am un bmw 320d compact din anul 2005 dar e cam costisitor.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Detin o masina de tuns iarba. Dupa ce iau carnetul de conducere sper la un micut BMWbatting eyelashes

| Psihiatra a răspuns:

Fam mea are un ww golf. vrem sa luam un opel zafira happy

| StefanStyle94 a răspuns:

Avem un audi TT din 2007, p-asta vreau si eu s-o conduc.

| xoxxxoooxo a răspuns:

As vrea un bmw m3 si un audi a8big grin

| BoBBy a răspuns:

Opel astra, ar fi care un audi A1 sau A6 model nou 1. 9tongue

| BackAgainToTPU a răspuns:

Detin o masina de spalat Gorenje. An fabricatie: 2000 si ceva.
Am luat carnetu de 2 luni.
Acum vreau o masina de spalat vase.

Cool story, nope?

| RestricT a răspuns:

Concurs de halloween. Te poti inscrie aici : http://www.vanatoareadevampiri.ro/? ref=6747! Da'i click pe butonul verde " Ma inscriu in lupta ", scrieti datele pe care le vroi in spatiile libere. Ps : daca nu doriti sa scrieti numarul de telefon puneti ( 00000 ) sau orice altceva, dupa ce zice ca contul a fost creat intrati la : E-mailuri > Spam, acolo veti gasi un email primit de la ei, pe care il accesati si activati contul! ( Trebuie neaparat activat ). Va multumesc, dati massul mai departe sa afle si altii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacia Logan 1. 6