| ana123_5096 a întrebat:

Buna happy! ce metode de incretire a parului credeti ca este mai buna?(sa fie ceva natural). ce folositi ondulator, placa, etc? se merita sa dai mai multi bani pe un astfel de aparat sau e acelasi lucru?

2 răspunsuri:
| communistrat a răspuns:

Radete in cap si nu mai ai nici o grija tongue

| Bloom_2977 a răspuns:

Eu cred ca placa arde parul, asa ca mai bine iti speli capul ca parul sa fie umed si il prinzi intr-un coc sus si il poti da cu niste spuma cind parul se va usca tu ii vei da drumul si el va fi cret.