| AnonimusGirl a întrebat:

Ce metode mai stiti de incretire a parului? Dar in afara de ondulator, placa si spuma big grin
Daca imi va iesi parul dau fundahappy

2 răspunsuri:
| dragalasa a răspuns:

Pai incearca dupa ce faci dus prindeti parul cu prinzatori de par si dormi asa cu el

| Smile_8278 a răspuns:

Inainte sa te culci nu conteaza daca ti-le faci si nu te-ai spalat pe cap...iti faci multe codite impletite si dormi cu ele dar trebuie sa ti le impletesti de la radacina, sau dupa ce te speli pe cap, cad te usuci til intorci cu peria ( peria sa fie rotunda) cam numa metodele astea le mai cunosc straight face