| Annaxx a întrebat:

^^. Imi puteti spune ce parere aveti voi despre BVB [ Black Veil Brides ]? am auzit tot felul de pareri stupide de la unii prieteni. si ce parere aveti si despre Andy Six. parerea mea despre el este una cat se poate de buna, cel mai mult la el imi place ochii :X:X. Vreau sa aud si parerea voastra. Va multumesc si CRACIUN FERICIT!

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Black Veil Brides, hardcore.Nu pot spune că-mi displac, dar nu sunt nici printre preferaţii mei.Majoritatea cred că nu sunt originali.

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Și mie îmi place cât te poți face de râs cum îți place ție ochii lui.

Nu știu de alții, mie nu-mi plac, nu sunt deloc originali, iar solistul arată ca un gay.

| LastChance a răspuns:

Eu îi văd pe ăştia ca pe nişte wannabe homălăi care atrag copilaşii de 14 ani (fetele, în special) care se cred cei mai futuţi rockeri pentru că le urlă Gayny Sixx în căşti.
Asta nu înseamnă că nu trebuie să-i mai asculţi. Atâta timp cât faci parte din marea familie, te rog, rămâi la BVB.
Baftă!

| FucktheSystem a răspuns:

Parere stupidă înseamnă diferită de a ta?
Personal nu dau 2 bani pe trupa asta. După maneliști, dubstep și încă câțiva cântăreți BVB mi se pare cea mai mare oroare, iar când vine vorba de muzică rock pot să zic că și Tokio Hotel sunt mai buni ca ei, sunt rușinea rockului.
Ce mă enervează cel mai mult la ei? ( pe lângă faptul că sunt niște imitații ieftine). Fanii, mă omoară, dacă sunt fete sund îndrăgostite de Andy și de asta ascultă, dacă sunt băieți vor să arate ca el, nimeni nu-i ascultă doar pentru muzică, dar nimeni.Deci tu ai o părere bună despre solist că are ochii frumoși, nu pentru că ar cânta bine, nu pentru că ar avea un mesaj inteligent ci doar pentru că e arătos... Cred că te-ai prins la ce mă refer.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

1. "imi place ochii :X:X" - watch out, we've got a smartass over here!
2.Sunt de ca.cat.Sunt neoriginali, muzica lor suge, arata ca niste homo homo sapiens si...muzica lor suge.Dar, sunt perfecti pentru niste poserite-wannabe rockerite de pana in 15 ani.

PS: Mie nu-mi place moaca lu' Andy Pulitzer ala, sug clitorisuri atunci? confused

| wforweirdo a răspuns:

Apăi dacă îţi zic părerea mea te superi şi mă blochezi. Lasă, fii fericită de crăciun, mă abţin.

| Nolkyz a răspuns:

Nici nu stiam de astia ca exista, pana acum ceva timp. Inculta de mine... laughing