| maria_9426 a întrebat:

Ce parere aveti de urmatoarele versuri compuse de mine? Rog sinceritate.
"Uneori e greu sa stii ca ce-ai lasat in urma/ Prieteniile si relatiile se darama/ Cand stai singur intre patru pereti, sa asculti minciuni, sa-i crezi pe destepti/ Tot se prabseste, vrei din infern sa iesi.
Si totusi trebuie sa mergi mai departe,/ Cand nimeni nu te intelege si nu iti ine parte,/ Tu cu tine sa fi impacat/ Ca restul conteaza mai putin toti sunt de c***t."

Răspuns Câştigător
| maddyyyyy a răspuns:

Super...pot face cantec pe ele.

3 răspunsuri:
| onlyketoops a răspuns:

Imi place deoarece versurile se apropie de genul meu. Succes!

| daniel_8163 a răspuns:

Nu este rau, usor usor ai sa ajungi mare.bafta

| GeorgiSiAtat a răspuns:

Super.chiar ai talent bineinteles daca sunt compuse de tine.dar am cautat pe google si nici un rezultat.deci da cred xca sunt compuse de tine.ce sa zic ai talent.Bafta. daca mai compui ceva anunta`ne si pe noi.chiar mi se potriveskkk...plzz funda