| CdeMetal a întrebat:

Ce parere aveti despre prieteniile si relatiile pe internet?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Lioana a răspuns:

Pot fi bune. Depinde de persoana.
Pe internet oamenii sunt mai îndrăzneți, mai deschiși spre comunicare, mai relaxați. Relațiile se leagă mult mai ușor. Dar contactul cu realitatea poate fi dezamăgitor.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pierdere de timp, crede-ma ca am avut destule la viata mea virtuala, pe internet oameni poarta o masca, asta e adevarul, chiar insati useri mi-au spus ca in real life sunt diferiti, deci doar un credul crede in asa ceva

| Freya1 a răspuns:

Daca sunt doar pe internet si nu se cunosc si fata in fata nu cred ca tin, si nici 100% sigure si de baza nu sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu sunt relatii in adevaratul sens al cuvantului. Este o diferenta intre modul in care te comporti, exprimi, manifesti, reactionezi atunci cand comunici direct cu o persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amici - ok.
Relație - tâmpenie.

| SandraEve a răspuns:

Depinde, am o prietena ce a plecat in alta tara la tatal ei acum 5 ani si vine in Romania doar o data pe an. Vorbim pe internet zilnic si prietenia a tinut

| 90210 a răspuns:

Prieteniile okay. Relatiile pierdere de timp