| Beatricel a întrebat:

Ce parere aveti despre cartile psihologice? Crede`ti ca citindul-le va ajuta cu ceva si in viata de zi cu zi? Care este cea mai buna carte de acest tip care mi-ati recomanda-o sa o citesc?

2 răspunsuri:
| TheBiban a răspuns:

E o pierdere de timp.Nu te apuca de psihologie daca nu esti foarte talentat(a). E o pierdere enorma de timp(vorbesc din experienta altora)

| Cocolina6 a răspuns:

Da te ajuta chiar foarte mult, observi asta in timp dupa ce citesti mai multe carti si incepi sa intelegi mai profund lumea. N-are rost sa iti recomand ceva anume, din toate inveti cate ceva, cauta carti despre psihologie, autocunoastere, spiritualitate.