| AxxyAlexandra a întrebat:

Bunahappy
Ce parere aveti despre Lady Gaga? Ce melodie de`a ei va placut cel mai mult? Ce va place la ea, ce nu?
Astept raspunsurile voastre.[Ofer funditalove struck]

Răspuns Câştigător
| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna;*

Are o personalitate ciudată, și de apreciat, la fel și de invidiat!
Vrea să „dea" a fată rea dar nu prea e.

O consider curajoasă pentru faptul că își poartă creațiile adică ținutele cam prea-prea.Cateodata are aparitii cam extravagante, chiar vulgare pentru. gustul meu, dar asta e imaginea pe care si-a creeat-o si culmea, are succes!
Voce,pot să spun ca are... muzica-mi place, pare a fi un model destul de bun... până la o limită. Pot spune ca este putin cam prea excentrica.hee hee

Melodiile care imi plac sunt: Love game, Poker face si Alejandrolove struck

te pup;*

3 răspunsuri:
| Lavy_6719 a răspuns:

Poker face mi-a placut cel mai mult...
Nu imi place ca uneori se imbraca chiar ciudat si urat

| Dragosh195 a răspuns:

Ldy Gaga nu e o cantareata deloc buna si nu imi plac videoclipurile ei is urate!

| delia_9230 a răspuns:

Nu te supara dar nu-mi place delooooc dar sti cum se spune gusturile nu se discuta happy