| maria22929 a întrebat:

Bună! Ce părere aveți despre liceul Asachi Botosani? Aș vrea să mă transfer acolo și ce materii se fac pe profilul științe sociale?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Liceu serios, profesori severi, nu se accepta lenesi si chiulangii samd.

Transferul se poate realiza la anul, inainte de inceperea anului scolar in august 2024.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pun pariu ca Violleta2022 nici nu stie unde e Botosani pe harta dar stie ea exact cum e la liceul ala... dace nu face femeia pentru un raspuns in plus pe TPU...

| dullcat a răspuns:

Cu parere de rau, nu prea e un liceu ok.