| jesssy a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul economic Virgil Madgearu? Vreau sa ma duc pe profil economic- tehnician in activitati economice. Imi puteti spune ce dotari au, daca au uniforma, ce activitati extrascolare au (ex. teatru, cor), despre profesori, cum arata liceul din exterior si interior, daca au cantina, cum invata elevii, ce limbi straine se fac. Am auzit ca la liceele economice din cls 11 nu se mai face chimie, fizica si biologie etc. este adevarat? Cel mai bun raspuns primeste funda.

1 răspuns:
| albertoy21 a răspuns:

Ca in orice liceu sunt fel si fel de profesori, elevi liceu este bun oarecum nu se afla in top cele mai bune licee din Bucuresti dar liceu este bun happy
Eu sincer iti recomand sa te duci in el desigur daca iti place si vrei acest liceu.
Cu mare stima gandeste-te la ce vrei tu nu la ce e mai bine... daca faci ceva ce nu iti place degeaba faci!