Întrebare recomandată | DidiLovesYou a întrebat:

Ce parere aveti despre Colegiul Economic Virgil Madgearu, din Bucuresti? Vreau sa ma duc pe profil Economic- Tehnician in activitati economice. Imi puteti spune ce dotari au, ce activitati extrascolare au (ex. teatru, cor), despre profesori, ce limbi straine se fac? Am auzit ca la Liceele Economice din clasa a XI-a nu se mai fac chimia, fizica, biologia etc. este adevarat? Cel mai bun raspuns primeste funda.

5 răspunsuri:
| GabitzuDragutzu a răspuns:

DE ce doresti sa mergi acolo? Pt ca scapi de orele grele si incepi altele usoare cumva?

| DidiLovesYou explică (pentru GabitzuDragutzu):

Pentru ca am fost in acel liceul si am vazut in ce conditii se invata! Si profilul Economic mi se pare cel mai potrivit pentru mine.
Si nu cred ca ar trebui sa-ti pese de ce doresc eu sa merg acolo.
Mergi tu la Mate-Info daca iti plac "orele grele" kiss

| GabitzuDragutzu a răspuns (pentru DidiLovesYou):

SA sti ca nute-am cerut parerea poate frei sa iti dispara contul.

| DidiLovesYou explică (pentru GabitzuDragutzu):

Mai treci si tu pe la scoala! happy
Si m-ai intrebat ceva.Mi s-a parut politicos sa-ti raspund.batting eyelashes

| Anca_Ilinca_1998 a răspuns:

Si eu vreau sa intru in Madgearu! Uite aici un link cu oferta educationala! http://www.madgearu.ro/......3-2014.pdf daca nu te-ai lamurit inca, da-mi un mesaj pe facebook www.facebook.com/ilinca.anca.7 si te lamuresc eu;)