| jesssy a întrebat:

Ce parere aveti despre liceele economice Virgil Madgearu, Viilor, A.D. Xenopol sau Costin C. Kiritescu? Vreau sa ma duc pe profil economic- tehnician in activitati economice. Imi puteti spune ce dotari au, daca au uniforma, ce activitati extrascolare au (ex. teatru, cor), despre profesori, cum arata liceul din exterior si interior, daca au cantina, cum invata elevii, ce limbi straine se fac. Cel mai bun raspuns primeste funda.

1 răspuns:
| victorandrei a răspuns:

Iti trebuie un ghid turistic pentru detaliile alea laughing)