| isabella a întrebat:

Buna ce parere aveti despre liceul marin preda dar despre liceul ortodox "sf.antim ivireanu? va rogg mlt; x

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liceul Marin Preda e bun, merita. In schimb, Liceul Ortodox Antim Ivireanu e varza (lipsa totala a disciplinei, totul se face de forma si multe alte neajunsuri). Nu te lua dupa titulatura lui. S-a introdus "ordodox" in titulatura ca smecherie, pentru a se induce oamenilor ideea ca ar fi ceva serios, dar e TOTAL neserios. De fapt, e TEHNOLOGIC, profil servicii, mai precis vechiul SAM (Scoala de Arte si Meserii)

| Alexxuuttzzaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Nimic din ce ai spus nu este adevarat.Liceul Ortodox Sf Antim Invireanul este un liceu foarte bun.Si eu sunt in acest liceu si chiar se invata carte toti copii sunt respectosi u nu sti k probabili nu inveti in acest liceu dar eu in vat si am o parere diferita despre el.Cel mai bun liceu

21 răspunsuri:
| mee_2164 a răspuns:

Eu sunt la Lic Ort Sf Antim Ivireanu.Bn sunt cls a 6a dar ii stiu pe cei de la liceu si le place.Nu e delov varza.

| Rek200 a răspuns:

Ma am auzit de la un prieten ca e bun liceu. tot acolo am intrat si eu big grin am fost azi pa-colo si arata bine... VOTE FOR SF ANTIM! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru inceput nu este nimic adevarat din raspunsul de mai sus. Liceul Antim Ivireanul este varza?!? Eu sunt de acolo, si, pentru inceput, acolo chiar inveti.Sunt acolo din clasa 1... sunt clasa a 10-a, deci nu stiu ce i se pare lui anonim asa "varza" la acest liceu... poate faptul ca aici chiar se invata thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liceul sf. antim ivireanu e super bun si inveti bine profesori sunt de treaba...merita...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liceul ortodox sf. antim ivireanu e minunat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt a 10 aici happy
Mi se pare super bun profilul si imi place in acest liceu

Nu va luati dupa cei care vb aiurea. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala din bucuresti? laughing

eu invat acolo si crede-ma nu vrei sa vilaughing chiar nu vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunnt in antim e bunicel liceul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da s eintra cu o medie f mica anul asta sa intrat cu 7. 50 cam asa dar in fiecre an creste media o sa ajunga liceu bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io-s la marin perda e bun lieul si profi da-s o gramada,, smecherasi,, in scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liceul antim este un liceu bun a fost o greseala cu filmul ala.Eu fac generala acolo. Profesorii sunt foarte buni in schimb cu chestia cu lipsa de disciplina este foarte rara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt A 8 In Ivireanu Si Nu E Cum Zic Altii E Super Tare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu sunt in antim ivireanu. e un liceu fff bun am facut si generala aici nu ar trebui sa acuzati sau sa spuneti ceva aiure de liceu acesta daca nu stiti.toti profesori au stiut sa se impuna si sa ia masuri.este si va ajunge un liceu mare.mereu va fi asa.si avem un domn director care stie sa conduka o scoala nu ca alti.aici nu se practica prostitutia ca in alte licee.si cel care a gresit plateste oricum

| Adryan_8494 a răspuns:

Yo am intrat anul asta cu 7.50 la turism si alimentatie dar nu stiu cum e dupa comuri pare a fi bun dar astept sa vad

| Cherry_8297 a răspuns:

Hey sunt cls a 8-a si as vrea sa aflu cu ce medie se intra in antim ivireanu...ma ajutati va rog?tongue :*

| DeDe15DeEa a răspuns:

Eu vreau in marin preda ca am auzit ca este bun si despre anti mivireanu cunosc de acolo copi am avut si o pr care anul trecut a invatat acolo a terminat a 8 nu stiu multe despre el dar nu este varza.Hai marin predalaughinglaughing

| BlackShadow1001 a răspuns:

Buna,Liceul ortodox este un liceu bun(dupa parerea mea) si crede-ma sunt acolo din clasa I, toti profesorii sunt foarte de treaba.

| Gomes_Maria_1980 a răspuns:

Cum Faci Bani Pe Net Simplu Si Fara Sa INVESTESTI

http://dilliu2012.wix.com/cumfacibanipenet