| 0SomeOne0 a întrebat:

Ce parere aveti despre Liceul Tonitza? Cu ce medie se poate intra? Cum se face admiterea in liceu? etc.(informatii despre Lic.Tonitza)
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DenysaLove a răspuns:

Buna :* si eu am vrut sa intru in acest liceu dar din pacate nu am intratsad.
Trebuie sa dai niste examene pentru a intra la acest liceu.De exemplu trebuie sa dai la pictura sau modelaj etc.
Dupa daca iei aceste examene cu nota peste 6 ai intrat in liceu :*.
Cam atat, daca te mai intereseaza ceva intreaba-ma happy

6 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

Si mie sad
U vrei sa intri in tonitza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am intrat anul asta, sunt a 8 a dar in sem 2 ma voi muta nu iti recomand sa vii

| cristiana1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce zici ca nu e bine acolo?

| 0SomeOne0 explică:

Krissu Ok.Multumescbig grin.Imi pare rau ca nu ai intrat la liceu.sad

| 0SomeOne0 explică:

Da. Din clasa a 5-a m-am gandit sa merg la Tonitza.

| 0SomeOne0 explică:

@anonim Buna! Stiu cum este liceul, chiar am ajuns sa il vad inautru(cu ocazia olimpiadelor de arta). Eu cred ca este un liceu bun si nu as avea un motiv sa nu intru la Tonitza.Cunosc mai multi oameni care au intrat la acest liceu, unii sunt in clasa a 12-a. Dar, sigur, depinde de fiecare om daca ii place sau nu.Fiecare are parerea sa proprie.Multumesc oricum pentru avertizare.
Numai bine!