| inghetsatacufistic a întrebat:

Ce parere aveti despre plecarea Paulei Seling la Eurovision in Oslo Norvegia?big grin A fost o alegere buna? Eu zic ca dabig grin

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu cred ca are sanse sa castige, nu ca nu ar fi talentata, ci pentru ca prea putini romani o vor vota, asa cum se intampla de fiecare data, la fiecare Eurovizion.

| anka a răspuns:

La Eurovision se voteaza pe considerente geopolitice din pacate. Deci nu prea cred ca vom castiga vreodata. Totusi avem sanse la un loc cat mai bun posibil datorita Paulei Seling. Succes!

| deea_1980 a răspuns:

Pai astazi de dimineata am aflat cine merge la Oslo, fiindca am adormit...(Rusinicaaa). Si Paula are o voce buna, mi-a placut prestatia ei.Merita sa mearga la Oslo, desi preferata mea era Dalma.

| roxyrocks a răspuns:

Uite ca nici ca stim ca a fost ea aleasa...nici eurovisionul nu mai e ce a fost, si de asta nu ma uit...mai eu sper sa aiba noroc si sa nu ne faca de ras:d