| Jigsaw a întrebat:

Ce părere aveţi despre proteste?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mi-a placut cum le-au dat bataie jandarmii la protestanti dar si-au trecut masura ca au mai luat trecatori care nu aveau treaba cu asa ceva si le-au provocat daune corporale, reporteri batuti cu lantul si pietre ca si cum ar fi un oras de prin irak numai ca lipseau tancurile si RPG-urile.

| olian a răspuns:

E foarte bine sa se continuie asa si sa iasa toata lumea sa protesteze poate se va schimba ceva!

| Stefanu a răspuns:

Protestatarii zic numai Adevarul!
Luptati in continuuu!

| licuricigras a răspuns:

Daca protestele sunt singura solutie ca sa se schimbe ceva in tara asta, atunci sa protestam. dar sa stim pentru ce protestam, pentru ce ne luptam. si Spetznaz nu cred ca oamenii merita sa fie batuti pentru ca au curajul in sfarsit sa isi ceara drepturile. am incercat si in alte moduri dar singura solutie a ajuns sa fie protestul. nu incurajez huliganii dar nu ii corect sa incerci sa aduci pe cineva la tacere cu bastonulhappy