| Mitzuk a întrebat:

Ce parere aveti despre Relax&Tone? Vreau sa scap de celulita.Merita sa imi cumpar?

Răspuns Câştigător
| 7QA3 a răspuns:

Nu actioneaza foarte bine, daca nu il ajuti cu exercitii si diete bine echilibrate. Totusi, e foarte relaxant si folositor daca il combini cu cele doua specificate mai sus. Succes!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De celulită nu scapi toată viața, să ții minte!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Nu e asa bun pe cat ii face reclama

| OnuOnulică a răspuns:

Cumpara-ti ce ai de pierdut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Mama l-a folosit si e bun la a elibera loc din portofel.Iti dau un sfat:In dus, de la apa calda-fierbinte, da la apa rece si apoi da in zonele cu celulita apoi invers.O sa vezi rezultate. Pupii :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
E numai reclama de el.
De celulita nu poti scapa.
Te pup!

| cllaudDia a răspuns:

Sfatul meu este sa nu ai incredere in asa zisele produse miraculoase care te ajuta sa scapi de celulita ca prin minune. Decat sa dai banii degeaba pe el, mai bine iti faci abonament la sala si scapi mult mai repede de celulita. Si pe langa asta incearca sa ai o alimentatie cat mai sanatoasa si echilibrata. Sportu+dieta=cea mai sigura si eficienta metoda de slabit