| anonim_4396 a întrebat:

happy

Ce parere aveti despre tel Philips 960? Are cineva acest tip de telefon? big grin
Eu il am de ceva timp si nu sunt prea multumita de el. straight face

2 răspunsuri:
| iamaprincess a răspuns:

Pai ca design e fff ok adica arata bine
uite ce plusuri si minusuri am observat la el:
plusuri:
+pret mic
+are mp3
+are Bluetooth/Infrarosu
+camera 2 MP
+are usb
minusuri:
-desi are are Bluetooth are o putere foarte micastraight face
-nu poti transfera sau primi melodii
-tastatura are unele probleme, adica poti avea sanse sa se stricestraight face
-trebuie sa ai grija cand salvezi o piesa din pc sa nu fie lungastraight face
-se misca incet de la un timpstraight face
-nu se aude foarte tare muzicastraight face
-cardul merge incetstraight face
- la semi-intuneric pozele nu au culori satisfacatoare
-multe jocuri java nu merg
-muzica nu ruleaza in background

Deci dupa parerea mea:are mai multe minusuri decat plusuri.concluzia nu e un telefon asa de bunstraight face
sper ca te-am ajutatbig hug
funditabatting eyelashes?

| Stefaniaaa a răspuns:

L-am "inchiriat" si eu de la o prietena. Mi s-a parut destul de dragut...happy