| Ralluca25 a întrebat:

Bună,ce părere aveţi în legătură cu loţiunea regenerantă cu petroleum de la Gerovital? Merită încercată, se văd efectele promise după folosirea acesteia? Fundă happy.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
in momentul cand folosesti produse din farmacie, sunt facute pentru un tratament lung si chiar si fara efect..am folosit cu ani in urma si de la a 2-3 sticluta am renuntat pentru ca produsele de gerovital sunt scumpe, si nu vedeam inbunatatiri... apoi am trecut pe leacuri babesti..am folosit gaz macerat cu usturoi, am folosit masca de galbenus+ulei masline si un strop de zeama de lamai, si sunt multumita, crede-ma ca nu vorbesc prostioare ori povesti, am parul lung si ma saturasem sa tot incerc ce imi recomandau...ia asta ca e foarte buna, cumpara asta ce e foarte eficienta si uite asa dadeam bani fara efect, astazi ma declar multumita si nu mai costa atat de mult..acum depinde si ce doresti pentru parul tau, incearca masca naturala, sa te speli cu urzica/nuc/pelin/brusture si edera si vei vedea ca nu ai nimic de pierduthappy
O frumoasa zi sa ai si
La multi ani!

1 răspuns:
| Leiko a răspuns:

Am incercat si eu Lotiunea cu petrolum impreuna cu samponul recomandat si cu serul hidratant termoprotector si nu vreau sa te dezamagesc dar nu prea functionaza...e greoi...si necesita muult timp. Dar poate ti se potriveste depinde de la persoana la persoana.Mult noroc!happy