| ellenutzza a întrebat:

Buna!
ce postere sunt in revista popcorn din luna ianuarie? site-ul nu prea mai este actualizat si au ramas cu revista din noiembrie 2010.
si inca ceva: este vreun articol cu gossip girl, twilight, the vampire diaries sau 30 seconds to mars?

multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Tera a răspuns:

Postere ai asa:megapostere :justin biber si un calendar, apoi mai mici cu black eyed peas, the foll, rihana, luz melt, keep out, voltaj & deepside deeajays, robert pattinson& kristen stewart si miley cyrus. Iar de articole de care vrei tu sunt numai 2 cu twilight : unul cu logodna dintre rob & kristen si despre eclipsa care e cel mai bun film al anului.

Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca mai unt articole cu gossip girl, twilight, the vamipre siaries si 30 seconds to mars, asa zic eu ca nu am mai gasit dar bafta poate gaestiwinkingwinkingwinking