| adryutzza13 a întrebat:

Ce pot face daca am un virus troian pe calculator? imi e foarte frica sa nu se strice cumva...eu am antivirusul NOD si nu ma prea pricep. AJUTOR!crying

Răspuns Câştigător
| Piticaaa a răspuns:

Sterge-l, baga-l in carantina, fa-i ceva caci altfel vei pati la fel ca mine, adica mie mi-a sters chestii din Windows, si a trebuit sa il reinstalez.

3 răspunsuri:
| pacalici a răspuns:

A-ti mananca firele.Formateazal

| jastin2013 a răspuns:

Descarca Kaspersky Antivirus 2012 si da scan. Dupa aia dai curatare si se sterge. Asa am rezolvat si eu.

| SexySpeed456 a răspuns:

Singura cale de a scapa de acel virus este sa reinstalezi windowsul, este important, astfel persoana care controleaza virusul, te poate lasa fara internet in scurt timp.

O zic din proprie experienta.laughing