| maryy a întrebat:

Ce pret ar avea rolele, cureaua de distributie(chitul) si manopera unui Logan 1.6.Multumesc anticipat! Fundita!

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Buna! Avand motor de 1. 6 pe Logan, acesta este motor de Megan care are un pret mai mare fata de 1.4.Asa ca chitul de 1. 6 in functie de magazin variaza de la 420-470 ron, iar manopera in functie de service240-290 ron.Plus,sper ca stii, la mecanic mai dai cel putin o cafea si un pache de tigari.Multa bafta!