| DeepInDarkness a întrebat:

Ce recomandari aveti in privinta epilatului la subrat si pe picioare? La subrat cu lama se observa si urasc chestia asta... big grin

1 răspuns:
| facepalmlol a răspuns:

Nu esti singura care nu suporta chestia asta.Ideea e ca la subrat e mai bine cu lama deoarece cu epilatorul te p**i pe tine ca sa ti-o zic direct,iar cu crema de altfel ca si cu lama, tot se observa; uneori nici nu se ia bine si mai stai si cu mainile alea pe sus ca avion ca trebuie sa astepti, plus ca il si indeseste, face firul mai gros.
Cu ceara n-am incercat si nici cu benzi, dar am auzit ca e mult mai groaznic decat cu epilatorul.