| ilarya a întrebat:

Ce sa fac ca iubitul meu sa ma sune mai des? Cum sa vorbesc cu el, sau cum sa ma comport cu el? ce sa fac ca sa mi trimita intruna mesaje?

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Esti nebuna.
1. N-ar fi mai frumos sa nu vorbiti cateva zile si atunci cand te vede, sa-i vina sa te manance de dor si dragoste?!
2. Daca tu ai purta non stop aceeasi bluza, ar fi mai probabil sa ajungi dupa un timp s-o iubesti sau sa-i dai foc?
3. Daca aveti sub 20 de ani, este cel mai prostesc lucru pe care il puteti face, sa stati nedezlipiti. Tinerii vor independenta, nu responsabilitate.
Acordati-va spatiu sau o sa ajungeti sa nu va suportati.

4 răspunsuri:
| alezander12 a răspuns:

Fii mai pesimista...el cand va vedea asta va fi gelos si atunci nu o sa fii fericita de mesaje si telefoane.(prietena mea mi-a facut asa si chiar i-a mers)

| LadyBird16 a răspuns:

De ce incerci sa-l schimbi? Nu ai sa reusesti niciodata sa schimbi un om, decat pentru o scurta perioada de timp, eventual daca faci un pic pe "inabordabila". Dar nu te sfatuiesc asta... cele mai frumoase lucruri sunt cele facute din suflet si din proprie initiativa. Daca te deranjeaza faptul ca nu te suna si nu iti da mesaje atat de des pe cat iti doresti tu, mai bine spune-i. Pana la urma toti suntem diferiti... asta nu inseamna ca nu te iubeste!

| ilarya explică:

Si pana la urma ce sa fac?

| LadyBird16 a răspuns (pentru ilarya):

Sa ii explici ca te deranjeaza! Si daca e un lucru peste care nu poti sa treci,... stii mai bine ce ai de facut. Dar asta este pur subiectiv. Poate asa este el!