| CrazyGirlBlaBLaEmo97 a întrebat:

Heyy TPU, acum doua saptamani m-am despartit de iubitul meu si el continua sa ma sune; sa-mi trimita mesaje si sa ma abuzeze. Ce sa fac? straight face Astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| nicosweet a răspuns:

Intrebarea mea este:tie iti place? sau de fapt il mai iubesti si iti place ca te mai cauta? daca da eu zic ca ar trebui sa-i dai o sansa sa vorbesti cu el..sa-ti spuna ce are pe suflet.iar daca nu mai vrei chiar deloc, atunci schimba-ti nr. spune-i mamei tale ca sa faca ceva..sau pur si simplu fa-ti altul.o sa se lasetongue sper ca ti-am dat o ideebig grin t pup

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Observ..ca-ti place, abuzarea! Atunci accepta!

| mona a răspuns:

Ignora-l sau daca vrei sa te impaci cu el atunci accepta-l

| onasis1961 a răspuns:

Cu ce te Abuzezază?

| Vix999 a răspuns:

Ignora-l. Fa-i dificile caile de comunicare.
Daca suna, nu-i raspunde, daca da mesaj sterge-l fara sa-l citesti...blocheaza-i orice contact.
Prin faptul ca tu raspunzi.ii dai permisiunea sa te contacteze in continuare.

| raysaa a răspuns:

Pai depinde de ceea ce va doriti! cum te abuzeaza? daca tii la el impacati-va, dar daca nu, ignora`l :*