| loveuuu a întrebat:

Ce sa fac daca prietena mea cea mai buna ma tradeaza pe la spate... adica are o alta prietena cu care petrece f mult timp si pe care o eticheteaza ca BEST FRIEND pe Facebook? please helppp

2 răspunsuri:
| WeAreYoung a răspuns:

Iti cauti si tu o alta bff pe care sa o etichetezi pe facebook si sa ii faci fostei tale bff in ciuda

| AndreeaaD a răspuns:

Sa o ignori pentru ca nu iti este prietena.
Bine ai putea sa si vorbesti cu ea, poate pentru ea amandoua sunteti prietenele ei cele mai bune si poate tu doar simti o urma de gelozie din cauza ca mai este o alta prietena buna in viata ei insa daca te-a inlocuit pur si simplu nu are scuza. Daca ar fi prietena ta nu te-ar ignora si nu te-ar inlocuia cu alta fara macar sa iti dea o explicatie.
Ai grija pe cine iti faci prieten si te sfatuiesc sa nu ai foarte mare incredere in lume.In ziua de azi nu mai deosebesti un prieten de un om care iti vrea raul.