| Zombilitza a întrebat:

ce sanse am sa intru la un liceu care a avut ultima medie de admitere 9, 53 iar eu am media 9, 47. Anul acesta ni s-a spus ca mediile o sa scada, asa ca merit sa imi incerc norocul?

2 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Buna! Poti incerca pentru ca nu este diferenta prea mare. bafta!

| fLrYdzstr a răspuns:

Da bineinteles ca este o diferenta foarte mica de medii si cred ca o sa scada, nasol este ca liceu este cu media mare insemnand ca este un liceu bun.asta insemnand laughing ca o sa fie bataie pe fiecare loc, dar da merita sa incerciwinking