| Lorreyn a întrebat:

Buna:
Ce se intampla daca primesti mustrare de la scoala pentru prea multe absente?

3 răspunsuri:
| volvo_6888 a răspuns:

Iti trimite o hartie acasa in care mentioneaza parintiolr nr tau de absente si cer venirea lor la scoala. oricum nu te speria ca multi profi zic decat sa te speria asta

| mariusniq a răspuns:

Te exmatriculeaza

| aspire5336 a răspuns:

Poi cred ca sti k la 10 absente se scade cate un pct la purtare, asta e singura mustrare...bine daca ai vreo diriga de aia a drek o sa fac mare caz la parintii